U prepunoj crkvi sv. Ilije u 18 sati slavljena je sveta misa koju je predvodio župnik fra Denis Šimunović, dok je u službi đakona sudjelovao fra Josip Brandejs. U liturgijskom slavlju ministrirali su fra Ivan Jakovljević i bogoslov Filip Jerković, uz još nekoliko ministranata.
Na kraju svete mise vjernici su upoznati sa župnom statistikom, koja je predstavila najvažnije podatke iz protekle godine. Svečanost euharistijskog slavlja zaključena je zahvalnom pjesmom Tebe Boga hvalimo, koju je otpjevao Mješoviti župni zbor pod ravnanjem s. Mile Deak, na radost i duhovno zajedništvo okupljenih vjernika.






