Početna Novosti - Događanja u župi Posljednji dan nacionalnog susreta Frame

Posljednji dan nacionalnog susreta Frame

2 min read
938

Posljednji dan susreta franjevačke mladeži u našem gradu i župi obilježila je svečana sveta misa na kojoj je, uz župljane koji redovito pohađaju misu u 11 sati, bilo i mnoštvo mladih framaša.

Tijekom jutra, prije same mise, framaši su imali jutarnju molitvu uz zaključak rada po skupinama i radionicama. Nakon mise i ručka framaše očekuje povratak kućama.

Franjevačka mladež iz cijele Hrvatske te susjednih Bosne i Hercegovine i Slovenije bravila je protkela tri dana u našoj župi kako bi ujedno proslavili i 25 rođendan Frame. O broju framaša pristiglih u našu župu govori i naslovna fotografija na kojoj se vidi mnoštvo mladih koji nisu mogli ući u prepunu crkvu. (klik na gornju fotografiju daje uvećani prikaz)

Nadamo se da su se svi gosti osjećali ugodno i dobrodošlo u naš grad i župu te da će im boravak u dolini Neretve ostati u dugom i lijepom sjećanju. Svećenici i osoblje župe svetog Ilije proroka im želi sretan i siguran povratak kućama uz Božji blagoslov!

 

 

Pogledajte još

100 obljetnica rođenja našeg župljanina i sugrađanina, don Fabijana Veraje

O stotoj obljetnici rođenja mons. Fabijana Veraje Na današnji dan, 20. siječnja 1923., u m…