Početna Župne obavijesti NAJAVA U nedjelju počinje duhovna obnova u našoj župi povodom Blagdana sv. Ilije

NAJAVA U nedjelju počinje duhovna obnova u našoj župi povodom Blagdana sv. Ilije

1 min read
2,676

Najavljujemo duhovnu obnovu u našoj župi povodom našeg nebeskog zaštitnika sv. Ilije. Obnova će započeti u sljedeću nedjelju s večernjom svetom misom. Duhovna obnova s ciljem više molitve, zajedništva, razgovora u našim obiteljima, sudjelovanja na svetim misama.

Tijekom duhovne obnove će biti Jerihonsko bdijenje u crkvi sv. Ilije – danonoćno klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom. Svi koji žele mogu se za svoj termin bdijenja prijaviti na 098 972 8292 (Milan).

Program je svakoga dana sljedeći:

  • 15:00 – molitva krunice Božjega milosrđa
  • 18:00 – 19:45 – mogućnost za sv. ispovijed
  •  19:15 – 19:45 – krunica BDM
  • 20:00 – sv. misa
  • 20:45 – svjedočanstvo

Svjedočanstva će biti prema sljedećem rasporedu:

 

Pogledajte još

Proljetne kvatre!

Proljetne su kvatre posvećene pokori i obraćenju i počinju u prvom korizmenom tjednu.…