Početna Fotogalerija Započeo 10. nacionalni susret Frame

Započeo 10. nacionalni susret Frame

1 min read
1,449

Danas je u našoj župi započeo X. nacionalni susret franjevačke mladeži.

Više stotina mladih pristiglo je u poslijepodnevnim satima u naš grad gdje će boraviti naredna dva dana. Danas je molitvom i pozdravnim govorima započeo program, a u 18 sati upriličeno je sveto misno slavlje u župnoj crkvi koje je predvodio kapelan fra Dujo Jukić u koncelebraciji s više svećenika.

Za sutra su predviđene radionice po skupinama, predavanja, molitva krunice te Euharistijsko slavlje. Ovim susretom završava se i proslava 25. rođendana Franjevačke mladeži u Hrvatskoj. Nekoliko fotografija s večerašnje svete mise možete pogledati u nastavku.

Pogledajte još

FOTO | Proslavili smo Cvjetnicu – Nedjelju muke Gospodnje

  Danas je 6. korizmena nedjelja, Nedjelja muke Gospodinove ili Cvjetnica s kojom ula…