Početna Blagdani Uočnica sv. Anti

Uočnica sv. Anti

1 min read
1,329

Večeras je prema Dubravici i svetištu sv. Ante hodočastilo više stotina, pa čak i tisuća, vjernika.

Brojni vjernici naše župe, grada i okolnih mjesta tradicionalno noć uoči blagdana sv. Ante hodočaste prema našem svetištu i kapelici posvećenoj tom svecu na Dubravici. Večeras se na misi uočnici u 20 sati skupilo više od 300 vjernika, a hodočasnici su pristizali sve do kasnih noćnih sati. Misu je predvodio fra Mario Jurišić u koncelebraciji sa župnikom fra Antom. Pjevanjem i sviranjem misu je uveličao band mladih naše župe.

Sutra su mise na Dubravici u 6, 9 i 19 sati.

Nekoliko prizora s večerašnje mise možete pogledati u fotogaleriji. 

dio fotografija je preuzet s likemetkovic.hr portala

Pogledajte još

100 obljetnica rođenja našeg župljanina i sugrađanina, don Fabijana Veraje

O stotoj obljetnici rođenja mons. Fabijana Veraje Na današnji dan, 20. siječnja 1923., u m…