Početna Novosti - Događanja u župi Izmjena župnih vikara u našoj župi

Izmjena župnih vikara u našoj župi

58 sekundi vam treba za čitanje ovog članka
1,406

U župama koje pastoralno poslužuju redovnici Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja ove je godine bilo personalnih promjena na prijedlog fra Marka Mrše, novoga provincijala ove provincije Reda manje braće.

Tako je našoj župi sv. Ilije službe župnoga vikara razriješen je fra Ante Prološčić, a na njegovo mjesto dolazi mladomisnik fra Darijo Sinković. Fra Ante će službu nastaviti u Šibenskoj biskupiji, u župi Drniš.

Fra Anti i fra Dariju želimo sreću u njihovom daljenjem radu uz obilje Božjega blagoslova.

Pogledajte još

Blagoslov nove fratarske kuće

U subotu, 1. lipnja nakon jutarnje sv. mise koja je bila u crkvi sv. Ilije u 8 sati uslije…