Početna Župne obavijesti Župne obavijesti od 18. do 25. kolovoza 2019.

Župne obavijesti od 18. do 25. kolovoza 2019.

3 min read
928

DVADESETA NEDJELJA KROZ GODINU

 UTORAK Spomendan, sv. Bernard, opat i crkveni naučitelj
 SRIJEDA Spomendan, sv. pape Pija X.   
 SUBOTA Blagdan, sv. Bartula, apostola
NEDJELJA DVADESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU
Na stolu za tisak imate novi broj Glasa koncila!

Napomenuti;

u srijedu 21. ovog mjeseca s početkom u 20,00 sati naš župni bend mladih  kraj Veslačkog  kluba Neretvanski gusar  na Unki, uz samu rijeku Neretvu  održat će koncert duhovne glazbe. Uz njih će nastupiti i njihovi gosti. Prošetajmo i uz lijepu večer na rijeci proslavimo Boga pjesmom  s našim mladima.

u četvrtak  22. ovog mjeseca hodočasnici iz Portugala imat će Sv. misu u našoj crkvi sv. Ilije u 11,00 sati.

NAPOVIJEDI:

Ženi se:  Antonijo Pejić, sin Petra i majke Emilije r. Aničić, mladić je iz župe sv. Petra i Pavla- Mostar, i uzimlje  Zdravku Dodig, kći Ante i majke Kate r. Jerković, mladenka je iz naše župne zajednice sv. Ilije.
Vjenčanje je u Mostaru u sljedeću subotu.

Ženi se: Ivan Brljević, sin Petra i majke Olivije r. Škarica, mladić je iz  župe Gospe Karmelske- Bagalovići i uzimlje Piu Bebić, kći Živka i majke Maje r. Šetka , mladenka je iz naše župne zajednice sv. Ilije.
Vjenčanje je ovdje u crkvi sv. Ilije u sljedeću subotu.

Ženi se: Ante Božiković, sin ‘ Mije i majke Danice r. Sikirica. Mladić je iz župne zajednice Gospe od Zdravlja- Podstrana- Split, i uzimlje Mateu Jakić, kći Mladena i majke Nataše r. Mađor, mladenka je iz naše župne zajednice sv. Ilije.
Vjenčanje je u sljedeću subotu u crkvi sv. Ilije.

Pogledajte još

FOTO | Proslavili smo Cvjetnicu – Nedjelju muke Gospodnje

  Danas je 6. korizmena nedjelja, Nedjelja muke Gospodinove ili Cvjetnica s kojom ula…