Početna Novosti - Događanja u župi 300 GODINA ŽUPE SV. ILIJE Misa za pokojne na gradskom groblju sv. Ivana Nepomuka

300 GODINA ŽUPE SV. ILIJE Misa za pokojne na gradskom groblju sv. Ivana Nepomuka

56 sekundi vam treba za čitanje ovog članka
1,054

Jučer, na blagdan svetih arhanđela Mihovila, Rafaela i Gabrijela i u sklopu proslave 300 godina župe sv. Ilije proroka na gradskom groblju sv. Ivana Nepomuka održana je sv. misa za sve pokojne iz naše župe.

Misno slavlje predvodio je fra Ante Akrap, profresor na KBF-u u Splitu. U koncelebraciji su bili župnik fra Ante Bilokapić, fra Josip Repeša i fra Domagoj Volarević. Pjevanje je predvodio župni zbor pod ravnanjem s. Mile Deak.

tekst i fotografije: likemetkovic.hr

Pogledajte još

100 obljetnica rođenja našeg župljanina i sugrađanina, don Fabijana Veraje

O stotoj obljetnici rođenja mons. Fabijana Veraje Na današnji dan, 20. siječnja 1923., u m…