Početna Župne obavijesti Župne obavijesti i raspored bogoslužja, 13. rujna 2020.

Župne obavijesti i raspored bogoslužja, 13. rujna 2020.

3 min read
1,242

Raspored bogoslužja i obavijesti za razdoblje od 13. do 20. rujna 2020. (24. nedjelja kroz godinu).

Milostinja koja će se skupljati u nedjelju, 13. rujna, namijenjena je zajednicama kršćana u Svetoj zemlji!

VAŽNO! U nedjelju,  13. rujna, u 9:30 je sv. misa na Dubravici – blagoslov djece za početak nove školske godine.

Prešli smo na zimski raspored sv. misa:

  • radnim danom: u 6:30 i večernja u 18 sati
  • subotom: u 6:30 u kapeli časnih sestara i u 8 sati u crkvi sv. Ilije
  • nedjeljom: u 6:30, 8, 9:30, 11 sati i večernja u 18 sati u crkvi sv. Ilije; u 11 sati u crkvi sv. Franje (Klada).

U ponedjeljak, 14. rujna:

  • blagdan Uzvišenja svetoga križa

U utorak, 16. rujna:

  • spomendan  Blažene Djevice Marije – Gospa žalosna

U srijedu, 17. rujna:

  • spomendan  sv. Kornelija pape i Ciprijana biskupa, mučenici

U četvrtak, 18. rujna:

  • blagdan Rane svetoga našeg oca Franje

Na stolu za tisak imate novi broj Glasa koncila!

NAPOVIJEDI:

  • Ženi se Josip Tolić sin Dragana i majke Višnje r. Stažnik, mladić je iz naše župne zajednice sv. Ilije i uzimlje; Katarinu Hrženjak, kći Marijana i Renate r. Zbiljski, djevojka je iz župne zajednice sv. Nikole Tavelića, Zagreb , Kustošija. Vjenčanje je u subotu u našoj župi na Dubravici.
  • Ženi se Antonio Konjević, sin Marija i majke Sanje r. Prekratić, mladić je iz župne zajednice sv. Petra apostola- Zaprešić, i uzimlje  Mariju Petrov, kći Ivana i majke  Žane r. Markić , mladenka je iz naše župne zajednice sv. Ilije. Vjenčanje je ovdje u crkvi sv. Ilije u sljedeću subotu.
  • Ženi se Lovre Obšivač, sin Maria i majke Đane r. Vukić,  mladić je iz naše župne zajednice sv. Ilije i uzimlje Mariju Musulin, kći Ivice i majke Nade r. Čendo, mladenka je iz župne zajednice sv. Nikole – Preko. Vjenčanje je 26. rujna u župi sv. Nikole.

Pogledajte još

Najavljujemo tijelovsku procesiju

Na svetkovinu Tijelova – Svetkovine Presvetog Tijela i Krvi Kristove! Sv. mise u crk…