Početna Župne obavijesti Raspored bogoslužja i obavijesti, 25. listopada 2020.

Raspored bogoslužja i obavijesti, 25. listopada 2020.

2 min read
992

Raspored bogoslužja i obavijesti za razdoblje od 25. listopada do 1. studenoga 2020. (30. nedjelja kroz godinu).

Preko Svete mise u 9,30 u crkvi sv. Ilije obilježit ćemo Dan zahvalnosti  za plodove zemlje i ruku.

srijedu, 28. listopada:

  •  blagdan sv. Šimuna i Jude Tadeja, apostola.

U četvrtak, 29. listopada:

  • poslije večernje svete mise klanjanje pred presvetim Oltarskim Sakramentom.

U nedjelju, 1. studenoga:

  • Svetkovina Svih Svetih – svete mise po nedjeljnom rasporedu.

Na stolu za tisak imate novi broj Glasa koncila!

OSTALE OBAVIJESTI:

  • ponedjeljkom i četvrtkom su dani duhovne obnove, molitve  i klanjanja pred Presvetim Oltarskim Sakramentom  poslije večernje  Svete mise, za našu župnu zajednicu , a na poseban način za naše mlade  i blagoslov cijele župe
  • najavljujemo zaručnički tečaj za mladence koji će u narednim mjesecima sklopiti crkveni brak. Tečaj će se održati u našoj župi 26, 27, 28 i 29. listopada na Kladi s početkom u 19 sati.

NAPOVIJEDI:

  • Prošloga petka su se vjenčali Ivan Ćendo, sin Ante i majke Ružice r. Markota, mladić je iz naše župe,  i  Ivana Tomić, kći Anđelka i majke Zdravke r. Bošnjak iz župe sv. Mateja  Rudnik – Mostar. Nek im je sretno i Božji blagoslov nek ih prati.
  •  Ženi se Ivan Galov, sin Joke i majke Jadranke r. Mustapić, mladić je iz naše župe,  i uzima Zlatu Kozina, kći Željka i majke Janje r. Ivandić, mladenka je iz metkovske župe sv. Nikole biskupa. Vjenčanje je u subotu u crkvi sv. Nikole biskupa.

Pogledajte još

Sveti Jure  

Sveti Jure (umro 303.) se slavi 23. travnja. Zaštitnik je vojnika, zaštitnik protiv kuge i…