Početna Župne obavijesti Raspored bogoslužja i župne obavijesti (13. nedjelja kroz godinu)

Raspored bogoslužja i župne obavijesti (13. nedjelja kroz godinu)

2 min read
1,748

Raspored bogoslužja i obavijesti za razdoblje od  27. lipnja do 4. srpnja 2021.:

  • 28. lipnja (ponedjeljak) – spomendan sv. Ireneja biskupa i mučenika
  • 29. lipnja (utorak) – Blagdan apostola sv. Petra i Pavla 
  • 3. srpnja (subota) – Blagdan sv. Tome apostola

Na stolu za tisak imate novi broj Glasa koncila!

Od ponedjeljka, 28. lipnja, večernja sveta misa u crkvi sv. Ilije je u 20 sati.

LJETNI RAPSPORED MISA, od 1. 7. do 1. 9. 2021.: 

  • nedjeljom –  u 6,30 i 20 sati u crkvi sv. Ilije, u 8 sati na Dubravici i u 9 sati na Kladi
  • radnim danom – u 6, 30 (u kapeli časnih sestara) i u 20 sati (u crkvi sv. Ilije)

LJETNI RASPORED ŽUPNOG UREDA:

Sve potvrde koje vam trebaju bilo za kumstvo kod krštenja ili neke druge izvadite na vrijeme i nemojte čekati zadnji trenutak. Za vrijeme ljetnih mjeseci ured će uredovati prema sljedećem rasporedu: ponedjeljak, srijeda, petak od 8 – 11 i od 18 – 19 sati.

NAPOVIJEDI!

Ženi se Ivo Galić , sin Kreše i majke Ankice r. Šuman, mladić je iz naše župe, i uzima Saru Popović, kći Vlade i majke Grozdane r. Grubišić, mladenka je iz župe sv. Ante Padovanskog Bjelovar. Vjenčanje će biti u petak u Sv. Ilije u Metkoviću.

Ženi se Jure Deak, sin Momčila i majke Nevele r. Štrbić, mladić je iz župe sv. Stjepana prvomučenika Slivno Ravno, i uzima Ivanu Obradović, kći Ilije i majke Anice r. Krešić, mladenka je iz naše župe. Vjenčanje će biti u sljedeću subotu u Sv. Ante na Dubravici. 

Pogledajte još

Najavljujemo tijelovsku procesiju

Na svetkovinu Tijelova – Svetkovine Presvetog Tijela i Krvi Kristove! Sv. mise u crk…