Početna Župne obavijesti Raspored bogoslužja i župne obavijesti (14. nedjelja kroz godinu)

Raspored bogoslužja i župne obavijesti (14. nedjelja kroz godinu)

2 min read
1,848

Raspored bogoslužja i obavijesti za razdoblje od  4. lipnja do 11. srpnja 2021.:

  • 5. srpnja (ponedjeljak) – Blagdan sv. Ćirila i Metoda, zaštitnika Europe 
  • 6. srpnja (utorka) – Sv. Marija Goretti djevica i mučenica 

LJETNI RAPSPORED MISA, od 1. 7. do 1. 9. 2021.: 

  • nedjeljom –  u 6,30 i 20 sati u crkvi sv. Ilije, u 8 sati na Dubravici i u 9 sati na Kladi
  • radnim danom – u 6, 30 (u kapeli časnih sestara) i u 20 sati (u crkvi sv. Ilije)

Na stolu za tisak imate novi broj Glasa koncila i mjesečni glasnik Marija!

Najavljujemo duhovnu obnovu u našoj župi povodom našeg nebeskog zaštitnika sv. Ilije. Obnova će započeti u sljedeću nedjelju s večernjom svetom misom. Duhovna obnova s ciljem više molitve, zajedništva, razgovora u našim obiteljima, sudjelovanja na svetim misama.

NAPOVIJEDI:

Ženi se Mato Cvitić, sin Luke i majke Katice, mladić je iz naše župne zajednice sv. Ilije, i uzima Silviju Bezer, kći Zdenka i majke Katarine r. Vučić, mladenka je iz župe Gospe Snježne Vid. Vjenčanje je na Dubravici u sljedeću subotu.

Ženi se Ante Brečić, sin Ivice i majke Ljubice, r. Herceg, mladić je iz župe sv. Nikole , i uzima Katarinu Franić, kći Siniše i majke Barbare. r. Iskra, mladenka je iz naše župe sv. Ilije. Vjenčanje je u sljedeću subotu u crkvi sv. Ilije.

Pogledajte još

Sv. Margarita, djevica i mučenica

17. srpnja spominje sv. Margaritu, djevicu i mučenicu. Sv. Margarita rodila se u trećem st…