Početna Župne obavijesti Raspored bogoslužja i župne obavijesti (Blagdan sv. Ilije proroka)

Raspored bogoslužja i župne obavijesti (Blagdan sv. Ilije proroka)

2 min read
2,484

Raspored bogoslužja i obavijesti za razdoblje od  18. srpnja do 25. srpnja 2021.:

  • 20. srpnja (utorak) – Blagdan našeg nebeskog zaštitnika sv. Ilije proroka
    • sv. mise su u 6,30, 9,30 i večernja u 20 sati.
  • 21. srpnja (srijeda) – Spomendan sv. Lovre Brindiškog
  • 23. srpnja (četvrtak) – Spomendan sv. Marije Magdalene
  • 24. srpnja (petak) – Blagdan sv. Brigite, redovnice i zaštitnice Europe

Na stolu za tisak imate novi broj Glasa koncila i Glasnika Srca Isusova i Marijina.

NAPOVIJEDI!

Ženi se Mario Kevo, sin Stanislava i majke Silvane r. Trlin, , mladić je iz naše župe sv. Ilije  i uzima Andreu Marković, kći Željka i majke Zdenke r. Martinčević, mladenka je iz župne zajednice sv. Nikole biskupa. Vjenčanje je u Sv. Nikole u sljedeću subotu.

Ženi se Nedo Ereš, sin Jure i majke Nevenke r. Taslak, mladić je iz župne zajednice sv. Nikole biskupa Metković i uzima Lanu Njavro, kći Branimira i majke Tanje r. Bubalo, mladenka je iz naše župne zajednice. Vjenčanje je u našoj župi, na Dubravici u sljedeći petak.

Ženi se Marijo Pavlović, sin Željka i majke Slavice r. Miljković mladić je iz župe sv. Franje – Čapljina, i uzima Antoniju Glavinić kći Željana i majke Ružice r. Svaguša, mladenka je iz naše župe. Vjenčanje je u našoj župi, u crkvi sv. Ilije u sljedeću subotu. 

Pogledajte još

Žena koju je sotona mrzio iskonskom mržnjom, evo što joj je činio! Ona se hranila samo Euharistijom

Svakog 13. listopada Katolička Crkva spominje se Alexandrine da Coste, laikinje i mis…