Početna Župne obavijesti Raspored bogoslužja i župne obavijesti (Blagdan sv. Ilije proroka)

Raspored bogoslužja i župne obavijesti (Blagdan sv. Ilije proroka)

2 min read
2,409

Raspored bogoslužja i obavijesti za razdoblje od  18. srpnja do 25. srpnja 2021.:

  • 20. srpnja (utorak) – Blagdan našeg nebeskog zaštitnika sv. Ilije proroka
    • sv. mise su u 6,30, 9,30 i večernja u 20 sati.
  • 21. srpnja (srijeda) – Spomendan sv. Lovre Brindiškog
  • 23. srpnja (četvrtak) – Spomendan sv. Marije Magdalene
  • 24. srpnja (petak) – Blagdan sv. Brigite, redovnice i zaštitnice Europe

Na stolu za tisak imate novi broj Glasa koncila i Glasnika Srca Isusova i Marijina.

NAPOVIJEDI!

Ženi se Mario Kevo, sin Stanislava i majke Silvane r. Trlin, , mladić je iz naše župe sv. Ilije  i uzima Andreu Marković, kći Željka i majke Zdenke r. Martinčević, mladenka je iz župne zajednice sv. Nikole biskupa. Vjenčanje je u Sv. Nikole u sljedeću subotu.

Ženi se Nedo Ereš, sin Jure i majke Nevenke r. Taslak, mladić je iz župne zajednice sv. Nikole biskupa Metković i uzima Lanu Njavro, kći Branimira i majke Tanje r. Bubalo, mladenka je iz naše župne zajednice. Vjenčanje je u našoj župi, na Dubravici u sljedeći petak.

Ženi se Marijo Pavlović, sin Željka i majke Slavice r. Miljković mladić je iz župe sv. Franje – Čapljina, i uzima Antoniju Glavinić kći Željana i majke Ružice r. Svaguša, mladenka je iz naše župe. Vjenčanje je u našoj župi, u crkvi sv. Ilije u sljedeću subotu. 

Pogledajte još

Jesu li prokletstva stvarna?!

Msgr. Stephen Rossetti, američki egzorcist i jedan od voditelja Centra za duhovnu obnovu s…