Početna Župne obavijesti OBAVIJEST! Raspored bogoslužja i župne obavijesti (20. nedjelja kroz godinu)

OBAVIJEST! Raspored bogoslužja i župne obavijesti (20. nedjelja kroz godinu)

2 min read
1,356

Raspored bogoslužja i župne obavijesti od 14. do 21. kolovoza 2022. (20. nedjelja kroz godinu):

  • 15. kolovoza 2022. (ponedjeljak) – VELIKA GOSPA – mise u crkvi sv. Ilije su u 6;30, 8 i 20 sati, a u sv. Franje na Kladi u 9 sati
  • 16. kolovoza 2022. (utorak) – Sv. ROKO – misa u crkvi sv. Ilije je u 6:30, a na Gradskom groblju u 19 sati
  • 18. kolovoza (četvrtak) – spomendan sv. Jelene Križarice
  • 20. kolovoza (subota) – spomendan sv. Bernarda, opata i crkvenog naučitelja.

Na stolu za tisak imate novi broj Glas koncila!

NAPOVIJEDI:

  • ženi se Ante Daničić, sin Vlade i Anke r. Suton. Mladić je iz naše župe i uzima za ženu Anu Šarić kći Marina i Denise r. Djedović. Djevojka je iz Splita. Vjenčanje je ovdje u našoj župi u crkvi sv. Ilije 19. kolovoza
  • ženi se Roko Ćelić, sin Ivana i majke Ane r. Bošković. Mladić je iz Desne i uzima za ženu Zoranu Terezu Andračić, kći Michaela i Ivane r. Putica. Mladenka je iz Summer Hilla (Australija). Oboje žive u Metkoviću, a vjenčanje će biti na Dubravici 20. kolovoza
  • ženi se Denis Majstorović, sin Pere i Mire r. Grgić. Mladić je iz Sokolina kod Kotor Varoša i uzima za ženu Mariju Kuran, kći Ivana i Zore r. Zloić. Mladenka je iz naše župe, vjenčanje će biti 20. kolovoza u crkvi sv. Ilije.

Pogledajte još

Molitve sv. Anti Padovanskom

Preporuka sv. Anti u svakoj potrebi Spomeni se, sv. Ante, da si uvijek pomagao i tješio sv…