Početna Fotogalerija Dani kruha u našoj Župi

Dani kruha u našoj Župi

1 min read
192

Iako se svugdje diljem Lijepe naše obilježavaju Dani kruha posebno po školama i crkvama ipak možemo reći da se u našem Metkoviću obilježava u gotovo svim odgojno-obrazovnim ustanovama od vrtića do osnovne i srednje škole. Uz prigodni program koji su pripremila djeca blagoslov plodova zemlje obavio je župnik fra Denis. U osnovnoj i gimnaziji bila je prodaja proizvoda s humanitarnim nakanama za jednu bolesnu učenicu za školovanje djece u Africi i za popravak orgulja u župnoj crkvi sv. Ilije.

Središnja proslava bila je u crkvi sv. Ilije 30. listopada na dječjoj misi u 9:30 sati koju je predvodio Župnik.

Na kraju sv. mise djeca su kratkom recitacijom zahvalila dragom Bogu za sve darove koje je On stvorio i s kojima nas je obdario.

Pogledajte još

Započele sv. mise Zornice

U vremenu došašća ili adventa u hrvatskom narodu posebno su omiljene sv. mise zornice. Kro…