U utorak, 11. srpnja započela je devetnica u čast sv. Ilije, zaštitnika naše Župe.

Misno slavlje u 20:00 sati predvodio je fra Josip Rrepeša, župnik u Vrgorcu uz koncelebraciju s fra Denisom.

Za vrijeme sv. mise liturgijsko pjevanje je animirala s. Mila i Veliki župni zbor.

Sv. misi prethodila je Gospina krunica u 19:15 koju su prve večeri predvodili naši vjeroučitelji, a u 19:45 sati molitve na čast sv. Ilije.

 

Podijeli...